O nas

Były sobie dwie siostry

Już od najmłodszych lat każdy kamień napotkany na ich drodze, był dla nich ważny. W każdym z nich dostrzegały coś wyjątkowego i magicznego. Chociaż różniły je charaktery, nie przeszkodziło im to w znalezieniu wspólnej pasji. Właściwie to ona sama je znalazła. Z czasem pasja zmieniła się w fascynację, a ta z kolei przerodziła się w coś znacznie większego.
Piękno, pewność siebie i bliskość z naturą- czyli wszystko to, co dają kamienie, chciały podarować każdej z Was. Jak więc zrobić to w bardzo gustownym stylu? Jak sprawić, że kamienie będą już od zawsze nieodłącznym elementem nie tylko stroju, ale również życia każdej kobiety? W odpowiedzi na to pytanie zrodził się pomysł na powstanie ich autorskiej biżuterii.
Ich odmienne charaktery idealnie się uzupełniały i nadal uzupełniają, dzięki czemu mogły przygotować ofertę, która będzie dopracowana w najmniejszym szczególe.

Jaka jest Anna, a jaka Jadwiga?
Anna jest prawdziwą artystką, więc dba o to, żeby nie tylko kamień był piękny, ale również elementy wykończeniowe całej biżuterii. Dlatego w ofercie sklepu znajdują się zawieszki pozłacane, ze srebra oraz stali chirurgicznej. 

Jadwiga natomiast jest perfekcjonistką- nadzoruje jakość kamieni. Dba również o to, by każdy z nich pochodził z zaufanych źródeł. 

Każda z nich uwielbia indywidualizm
Dlatego dopasowują bransolety indywidualnie do każdego nadgarstka. Cenią sobie niezależność, dlatego oferują stworzenie swojej własnej bransoletki od podstaw. Wiedzą, że ich klienci wracają po więcej, więc do swojego asortymentu dodały możliwość zamówienia na życzenie kolczyków oraz naszyjników. 

Spełniają oczekiwania kobiet
Nikt tak nie rozumie kobiet, jak inne kobiety. Dlatego wzbogaciły swoją ofertę o nowe kamienie takie jak Rubin, Turmalin i Spinel. Odpowiadają na wiadomości w zawrotnym tempie i rozumieją każdą potrzebę- nawet tę najbardziej skrytą. 

Są docenianie
Każda zadowolona kobieta jest dla nich inspiracją i powodem do dumy.  Niemiecka marka Modee Fashion wykorzystała potencjał ich bransoletek podczas sesji do nowej, wiosennej kolekcji 2019.

Wierzą, że kamienie mają moc
Chcą codziennie przekazywać  pozytywną energię. Wierzą, że kamień to nie tylko element ozdoby, ale również gwarancja dobrego samopoczucia, miłości i harmonii.

Anna i Jadwiga. Od kobiet dla kobiet.